Czekając na wojnę

Nie będzie komu grzebać ciał leżących od wschodu do zachodu słońca....

Tylko wyglądać wojny i to nie takiej jak sobie wyobrażamy, daleko toczącej się od nas. To będzie wojna totalna, która ogarnie cały świat. Globaliści będący pod urokiem szatana, ci wielcy i ci maluczcy - także w Polsce - podjęli bowiem już decyzję.

Świat ma się skończyć. Kłamstwo udające prawdę, że ten świat jest złym i niewłaściwie zbudowanym właściwie widać od pandemii co raz wyraźniej i wszędzie. Imperia duszą się w swoim sosie, coś z tym trzeba było zrobić. Wojna światowa więc musi być i będzie. Właściwie to wtargnęła ona już medialnie w każdy zakamarek naszego życia począwszy od naszej moralności, przez służbę zdrowia i ekonomię a skończywszy na religii. Nasza rzeczywistość zapełniła się rozbuchanymi przedstawicielami cywilizacji śmierci, którzy sączą nam ustawiczny jad do serca i ucha.

Kto by pomyślał wtedy, kiedy PO leciało na zbitą mordę w błoto, np. że ten tak pro narodowy PiS perfidnie Polaków zdradzi, że tak ochoczo wykona polecenie globalnych i wykończy na swoim terenie w/g nakazanego odgórnie globalnego rozdzielnika, korzystając przy tym z kłamliwej propagandy o pomocy zdrowotnej, blisko 200 tysięcy Polaków? Obecnie przymierzają się natomiast do wykończenia z nakazu globalnych kolejnej transzy ludzkiej, tym razem z pomocą mrozu i zapewne także głodu. Być może gdzieś tam w kuluarach zakłada się, że tegoroczna zima będzie na tyle mroźna, a ceny żywności i opału na tyle niebotyczne, że nie ma powodu męczyć się ze szczepionkami i polowaniem na niepokornych, chociaż info o szprycy musi pozostać w obiegu jako rodzaj bata.  Natura przecież sama przyjdzie sprawcom z pomocą: wystarczy tylko odciąć ludzi od źródeł ciepła, wcześniej zakazując im pod rygorem prawa im żyć jak setki lat sobie żyli, a później bezradnie rozłożyć ręce, nie dopełnić zobowiązań  zwalając wszelkie winy na czynniki od rządzących niezależne.

Jaki z tego morał? Wielu z nas znowu umrze przed czasem, już nie tyle z powodu wcześniejszego zaszczepienia się, ile z powodu zbliżającego się zimna, głodu oraz braku funduszy. 

PCh24 wzburzyło się ostatnio np. że zostali zblokowani na tydzień przez You Tube, bo nadali film o Billym Kłamcy, w którym on sam się przyznawał się do zbrodni jakie popełnił a nawet je promował. Dziwię się protestom, bo przecież tubka to platforma prywatna, więc mają prawo robić co im się żywnie podoba. Jeśli nie chcesz być pogryziony przez złego psa, to nie wsadzaj ręki do klatki. Mało kto to rozumie, ale wielu dąży aby klatkę w ramach tolerancji otworzono. Imperia starym wzorem skoczyły więc sobie do oczu korzystając z mięsa armatniego jakim jest Ukraina. Wojna prowadzona jest pod kątem skasowania gospodarczego Rosji aby korzystać z jej syberyjskich zasobów naturalnych. Tylko więc patrzeć jak Moskwa podupadnie, ale nie za sprawą zdrady Paryża, tylko za sprawą... Pekinu. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej, że kiedy będą głosili gorliwie w świecie, iż zapanował pokój wojna wybuchnie właśnie znienacka na Dalekim Wschodzie. Pekin w stylu niemieckim zaatakuje podstępnie atomem Rosję. Ten czas się zbliża szybkimi krokami, bo i wojna na Ukrainie się pomalutku wygasza. Nikt nie wierzy? Nie musi. Słowa moje są pewnie teraz niczym listek na wietrze, ale może kiedyś ktoś je sobie w obliczu wybuchu wojny Rosja-Chiny przypomni.

Mikker

Mikker - Katolik praktykujący, wolnościowiec

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2.93

liczba ocen: 14

 • nie,nie tak

  należy rozszyfrować króla południa i króla północy,przy czym moim tokiem myślenia królem północy jest imperium anglo-AMERYKAŃSKIE,królem południa są Chiny i te zaatakują ale jak ? nie wiemy. Atak kojarzymy z militarnym ale tym razem może też być to atak całkiem inny , atak finansowo-gospodarczy,który też może być bardzo groźny dla ludzkości.zgadzam się ,że Chiny ale n ie Rosję,ale Londyn CITY OF KORPORACJA

  • nie,nie tak#kazik

   USA prze do wojny rękoma innych w celu uzyskania profitów. Ci inni też generalnie nie są niewinni w parciu do zawładnięcia nie swoim.

  • nie,nie tak#kazik

   Odniesieniem do tych kierunków jest Jerozolima,tak więc wielkim księciem północy Gogiem jest "książę moskiewski",królestwa wschodu to Chiny i okolica gdyż Biblia mówi że sygnałem do ich ataku będzie wyschnięcie Eufratu.królestwa południa to Persowie plus Etiopia i Egipt,początek formowania się tej biblijnej koalicji mogliśmy właśnie obserwować 19 lipca w Teheranie.Wcześniej będzie atak większości "ulubionych" sąsiadów Izraela (psalm 83) po którym granice Izraela rozciągną się do granic "koalicjantów Goga"Ezechiel 39.USA w Biblii nie występuje ku rozpaczy wielu pastorów;) podobnie jak Londyn.Scena ustawiona,ostatni aktorzy pudrują nochale,wielki reset czyli wielki ucisk a czekając na pogrzeb królowej polecam film "London has fallen" podobno mają wozić prezydentów autobusami.

  • nie,nie tak#kazik

   I pewnie dlatego Zachód ustawi jakąś prowokacją Pekin przeciwko Rosji. Na ludzki rozum komuś może nad Żółtą Rzeką wpaść do głowy, że tyle ziemi i bogactw dla Rosji,te pół świata to zdecydowanie a wiele, że wystarczy jej przecież do życia księstwo moskiewskie. Poza tym wspomnijmy tutaj wielką przyjaźń i współpracę Hitlera ze Stalinem. Ile potrwała? A była przecież ona tak owocna i rozwojowa, że zamieniła się ostatecznie w krwiożerczą nienawiść.

 • Kto wiedział ten wiedział

  "Kto by pomyślał wtedy, kiedy PO leciało na zbitą mordę w błoto, np. że ten tak pro narodowy PiS perfidnie Polaków zdradzi, że tak ochoczo wykona polecenie globalnych i wykończy na swoim terenie w/g nakazanego odgórnie globalnego rozdzielnika, korzystając przy tym z kłamliwej propagandy o pomocy zdrowotnej, blisko 200 tysięcy Polaków?"

  To akurat trzeba było być ślepym, żeby nie zauważyć, że ktoś z zewnątrz zrzucił rząd PO żeby go zastąpić PiSem. I że po to spadł Lech. Sądziłem wtedy, że chodzi o to żeby rząd zaczął kupować amerykańską broń. No i się pomyliłem bo chodziło już wtedy o przyszłą wojnę.

  Z rządem PO w tej chwili bylibyśmy w znacznie lepszej sytuacji bo oni się słuchali UE i Berlina, a Berlin nie chce wojny na swoim podwórku.

  "Pekin w stylu niemieckim zaatakuje podstępnie atomem Rosję."
  No i jak będzie korzystał z tych "zasobów syberyjskich" w warunkach skażenia promieniotwórczego?

  • Kto wiedział ten wiedział#Vladimír Vašek

   Przecież mogą rzucić bomby od swojej strony za Ural, na Moskwę, Petersburg itd. Nie muszą blisko siebie, ale ma pan rację. Wedle słów Matki Bożej z Fatimy Chińczyków porazi własna dynamika w niszczeniu i to na tyle mocno że wpadną w panikę, gdyż broń której użyją wobec Rosjan obróci się ku nim samym..

 • //. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej,

  że kiedy będą głosili gorliwie w świecie, iż zapanował pokój wojna wybuchnie właśnie znienacka //

  Nie to żeby coś mieć do Bogarodzicy ale dobrze jest też wierzyć Jezusowi Chrystusowi co osobiście rekomenduję.

  "Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą"
  List 1 do Tesalończyków.

  • //. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej,#ikulalibal

   Św. Rodzina jak widać mówi i ostrzega ludzkość jednym głosem.

  • //. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej,#ikulalibal

   Myślę, iż niekoniecznie czarna Madonna pomoże Chinom w zagospodarowaniu Syberii. Otóż jej konkurentka matka Buddy też była dziewicą, kiedy go urodziła opierając się o drzewo. To cudowne drzewo jest do teraz pokazywane w Indiach podobnie jak w Rzymie schody a w Turynie całun. Ta konkurentka może przeszkodzić Chinom w przyswojeniu dalekiej północy, bo przecież Indie są konkurentem dla tego giganta. Indie też są gigantem i wyznawców Buddy jest tam niemało. Niejeden Hindus liczy na cudowną pomoc w załatwianiu spraw międzynarodowej gospodarki i handlu.

   • //. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej,#ikulalibal#sulislaw

    Budda nie jest osobą boską (nie posiada statusu boga).
    W buddyzmie w ogólności nie istnieje kategoria boga.

    Wymądrzasz się nie znając elementarnych danych.

   • //. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej,#ikulalibal#sulislaw

    a co do Całunu, ignorancie, to możesz się trochę dokształcić:

    http://stanislaw-orda.szkolanawigatorow.pl/jezusowy-caun-1
    http://stanislaw-orda.szkolanawigatorow.pl/jezusowy-caun-2
    http://stanislaw-orda.szkolanawigatorow.pl/jezusowy-caun-2
    http://stanislaw-orda.szkolanawigatorow.pl/jezusowy-caun-2

 • Wielu ,naprawdę wielu tu komentujących wierzy w sojusz Rosji z Chinami,

  i cmokają z zachwytu ,gdy o tym piszą.Ja Chińczykom nie wierzę ,bo oni nie kierują się przyjaźnią tylko wyłącznie interesem.I dlatego po paru sowitych obietnicach ,złożą ruskich w ofierze na ołtarzu nowego sojusznika.Jeszcze mniej ufam Turkom.Praktycznie Rosja nie ma ani jednego wypróbowanego sojusznika,bo Białorusi w to nie wliczam, ponieważ ta przyjaźń istnieje tylko dzięki Łukaszence.A on dzisiaj jest ,a jutro może go nie być i Białoruś przekształci się w twór na wzór trzech potęg Bałtyckich.Dlatego zastanawiam się co jest tego przyczyną ? Podły charakter ruskich ,czy zbyt miękka polityka zagraniczna ?

  • Wielu ,naprawdę wielu tu komentujących wierzy w sojusz Rosji z Chinami,#Jwu

   Wszystkiemu winny jest diabeł oraz słabość ludzkiego charakteru.

  • Wielu ,naprawdę wielu tu komentujących wierzy w sojusz Rosji z Chinami,#Jwu

   Jwu - pomyliłeś z tym kierowaniem się interesem Jankesów z Chińczykami. Ja mam tylko jeden dylemat - czy czarci pomiot nie przesiądzie się z Jankesów na Chińczyków? Podwaliny pod to czarci pomiot ma w Chinach mocne od czasów Mao, któremu doradzali cały czas. Komunizm to syjonizm. Nie wierzę, że mogą pójść przeciw Rosji. Czarci pomiot przy pomocy US Army już dawno udowodnił jak traktuje resztę świata (poza City of London).

   • Wielu ,naprawdę wielu tu komentujących wierzy w sojusz Rosji z Chinami,#Jwu#JMK

    Jestem przekonany, że to Pekin odpali jako pierwszy w świecie śmiercionośną atomową mega-rakietę. Wówczas USA umyją rączki i będą kibicować Rosji. Waszyngton niczego tak nie pragnie jak tylko tego aby czerwony smok z syberyjskim niedźwiedziem złapali się za łby ku jego chwale.

    • Wielu ,naprawdę wielu tu komentujących wierzy w sojusz Rosji z Chinami,#Jwu#JMK#Mikker

     100/100

 • a gdyby ....

  A gdyby to nie PiS był przy władzy, uważasz, że dowolna opcja sprawująca rządy w Polsce miałaby inny wybór?
  Zastanów się, bo u Ciebie początek zdania nie zgadza się z jego końcem. No i wówczas wynikają absurdalne wnioski .
  Inaczej rzecz ujmując, zdanie polskich polityków nie liczy się, o ile nie zawiera poparcia dla strategii globalistycznej ustalonej nad naszymi głowami

  • a gdyby ....#sniper

   Wiele razy pisałem że w Polsce rządzą nie Polacy, ale obce agentury poprzez sprzedajnych polskojęzycznych polityków. W Polsce wymiennie rządzi Berlin, Moskwa, Waszyngton, Jerozolima. Swoje lobby ma też Londyn z Paryżem.

  • a gdyby ....#sniper

   "A gdyby to nie PiS był przy władzy, uważasz, że dowolna opcja sprawująca rządy w Polsce miałaby inny wybór?"

   Możliwe, że robiliby to samo. Ale rząd PO, który siedział za koszulą u Merkel byłby dość oporny. Trzeba by ich przekupywać, zastraszać itp. Rząd PiSu zrobił wszystko co potrzeba w zamian za władzę i związane z nią prawo do okradania kraju.

 • Atak atomowy Pekinu na Rosję nie ma sensu

  Bo co zaatakują?
  Do Moskwy ich pocisk nie doleci. Za dużo stref kontrolnych. Poza tym Ruskie wiedzą, że Chińczykom nie wolno ufać.
  Po drugie, po co im atakować atomem jakieś kawałki Syberii? Przecież potem tereny te będą niedostępne.
  No i po trzecie, taki scenariusz jest na rękę USA. Więc póki USA nie padną, Chińczycy nie ruszą palcem przeciwko Rosji.
  Gdy tak się stanie, Rosja będzie miała wsparcie do Lizbony a wówczas Chiny będą wolały raczej taki rynek niż pustynię.
  Poza tym chyba u siebie ćwiczą na potęgę NWO z cyfrowym światem. Obok są Indie. Nie mniej liczne. ...

  • Atak atomowy Pekinu na Rosję nie ma sensu#Maur

   W wyroczni fatimskiej jest mowa nie tylko o pociskach nuklearnych, ale i o potężnych desantach chińskich lądujących w głębi Rosji. Tak więc załóżmy że wpierw desant, a później w wyniku jakichś problemów atak nuklearny. W Chinach ludzi jest dość jak kiedyś za Stalina. Poza tym te "dość" tłoczy się na małej przestrzeni. Wystarczy spojrzeć na mapę.

 • 10 dni temu zakonczyl sie satanistyczny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock, Nevada.

  Bilet od osoby $575, za samochod $140. Dzieci ponizej 12 za darmo, niech sie ucza bezwstydnosci, narkotykow, idiotyzmu, seksu. 80tys ludzi bierze udzial w tym piekielnym przedstawieniu. Teren jest federalny a lokalne wladze na wszystko pozwalaja. Co normalnie jest przestepstwem tam jest cnota. W tym roku bralo w tym udzial 2 polskich blogerow z YT i byli zachwyceni.

  • 10 dni temu zakonczyl sie satanistyczny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock, Nevada.#staszek kieliszek

   Przystanek Woodstok już nam zaszczepili ,być może wkrótce i taki festiwal zawita w nasze skromne progi ?

  • 10 dni temu zakonczyl sie satanistyczny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock, Nevada.#staszek kieliszek

   //10 dni temu zakonczyl sie satanistyczny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock, Nevada//

   Ale Mikker po starodawnemu i zimnowojennie wierzy że największe zagrożenie tkwi w Chinach.

   • 10 dni temu zakonczyl sie satanistyczny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock, Nevada.#staszek kieliszek#ikulalibal

    Mikker opiera się jedynie na słowie Matki Bożej Królowej Polski. Dla mnie gdzieś w głębi taki scenariusz również jest trudny do zrozumienia, ale nie mnie prostaczkowi pokazywać Bogu miejsce w szeregu. Będzie więc czy tego chcemy czy nie jak zapowiedziano w Fatimie.

 • Zapytam wprost:czy pańskie lęki i ucieczki w dewocje

  mają związek z dzisiejszym spotkaniem Szanghajskiej Organizacji Współpracy w Samarkandzie ?
  A konkretnie z niespotykaną już dziś w świecie polityki spokojną a nawet ciepłą atmosferą ?
  Iran od kilku lat mający status "obserwatora" zyskał wsparcie Rosji i Chin i zostanie pełnoprawnym członkiem .
  Myślę że szykuje sie na jakiś alians Iran-Rosja-Chiny..Co najmniej ekonomiczny ale trzeba więcej?
  Następna w "kolejce" po status członka organizacji jest Białoruś.Szanghajska Organizacja Współpracy skupia 60% wszystkich mieszkańców EuroAzji i po ONZ-cie jest największą tego typu organizacją.
  To bardzo ważna i wielce pozytywna informacja i bodaj czy nie ona wywołała w zachodnich mediach białą gorączkę
  Dziwne zatem że polskie media donoszą nam jaka kupe zrobił dziś Zeleński a nie piszą co dziś wydarzyło się w Samarkandzie.
  .

  • Zapytam wprost:czy pańskie lęki i ucieczki w dewocje#ikulalibal

   W KOŃCU COŚ NA RZECZY a nie czynienie Rosji wrogiem Chin a Chin wrogiem Rosj, o mili obserwatorzy polityczni tu sie robi jakby Kurski zaczął dyrygować

  • Zapytam wprost:czy pańskie lęki i ucieczki w dewocje#ikulalibal

   Nie, opieram się na słowach Matki Bożej. Powiedziała wyraźnie " dla wielu będzie szokiem niespodziewany atak Chin na Rosję".
   Pan pisze o sojuszach z Iranem itd. Mam jednak nadzieję że pamięta pan również opinię o Chińczykach, że Chińczyk co innego myśli, co innego mówi i co najistotniejsze, co innego też robi.

   • Zapytam wprost:czy pańskie lęki i ucieczki w dewocje#ikulalibal#Mikker

    //Mam jednak nadzieję że pamięta pan również opinię o Chińczykach, że Chińczyk co innego myśli, co innego mówi i co najistotniejsze, co innego też robi. //

    Nic o tym nie wiem.
    Próbuję nawet tę informację skonfrontować z moją wiedzą na ten temat i nijak nie znajduje żadnych wspólnych punktów.Może dlatego że nie mam dostępu do gorącej linii z Matką Boską.

    Skoro jest tak że "Chińczyk co innego myśli, co innego mówi i co najistotniejsze, co innego też robi.",jak to się stało że to prostolinijni chrześcijanie,szczerzy,otwarci i o kryształowych sercach,skolonizowali Chiny a nie odwrotnie.
    Czy może jest coś o czym nie wiem? Może to chińskie okręty wojenne wpłynęły do angielskich portów w efekcie zmuszając tamtejsze władze do tego aby poddały się chińskim dyktatom ?

  • Zapytam wprost:czy pańskie lęki i ucieczki w dewocje#ikulalibal

   Bo obecny rząd jest ukierunkowany przez Anglosasów na Ukrainę. Tymczasem Rosja, Chiny i Iran to ich wróg.

 • Mamy sinologa J Wu

  Jwu "Ja Chińczykom nie wierzę ,bo oni nie kierują się przyjaźnią tylko wyłącznie interesem."

  Mamy znawcę Chin.

  • Mamy sinologa J Wu#Pedant

   A skąd wiesz ,że tak nie jest ?

   • Mamy sinologa J Wu#Pedant#Jwu

    Bo nie istnieje żadne historyczne świadectwo tego że Chiny kiedykolwiek napadały na swoich sasiadów.
    Przeciwnie;będący symbolem Państwa Środka słynny Mur Chiński jest swoisty dowodem na to że to państwo raczej starało się odgrodzić od intruzów.

    • Mamy sinologa J Wu#Pedant#Jwu#ikulalibal

     A Tybet? Mogę się pomylić a Mandżuria?

    • Mamy sinologa J Wu#Pedant#Jwu#ikulalibal

     O widzę ,że Mikker mnie już wyręczył z odpowiedzi.

 • Na dwoje

  babka wróżyła...

 • Stop propagandzie Pch24 i podobnych

  Tak tylko przypomnę, że chrześcijaństwo jest koszerne, a nie europejskie. Europejskie to były nasze zniszczone przez koszerniaków rodzime religie politeistyczne. Chrześcijaństwo to agentura z Izraela, żeby ogłupiać ludzi takimi dyrdymałami właśnie i niszczyć Europę i europejską kulturę. Chiny nic nie mogą zyskać na wojnie z Rosją, a jedynie stracić. Tylko zachód by na tym zyskał i takie twierdzenia są absurdalne i nieracjonalne. Proszę nie powielać chrześcijańskiej propagandy i myśleć samodzielnie. Pozdrawiam

  • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz

   A cóż to za horrenda wypisujesz biedaczyno umysłowa.

  • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz

   Jak osobnicy typu @Mikker mogą myśleć samodzielnie, jak oni wpatrzeni są w przepowiednie fatimskie...nie ma się zatem czemu dziwić, że dla tych osobników polityka PiS jest zaskoczeniem, bo oni uważali PiS za partię polską i do tego narodową?! :))))

   • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz#stanislav

    Mam marzenie. Chcę więc zobaczyć pańską twarz na Sądzie Ostatecznym oraz reszty neonowych krypto ateistów, którzy religię katolicką traktują w konwencji żydowskiej misji ogłupiania ludzi.

   • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz#stanislav

    I pewnie jeszcze chce być taki antyizraelski, a wyznaje koszerną religię. Dla nich się liczy to co jest w biblii i przepowiedniach fatimskich, a nie co się dzieje w rzeczywistości. Im się nie przetłumaczy, bo oni żyją bańką bóstwa w chmurach. Polityka PiS i Konfederacji ich zaskakuje, bo ich ta retoryka kupuje o tych rzekomych "tradycyjnych europejskich wartościach", które są w rzeczywistości koszernymi wartościami, bo europejskie wartości to kultura starożytnej Grecji i Rzymu, a nie koszerne judeochrześcijaństwo. Wystarczy rzucić im te hasło i uznają PiS czy Konfederację za partię propolską i narodową, bo coś tam prokatolickiego powiedzą takim katolikom, KK zostanie uprzywilejowany, tzw. tradycyjne wartości koszerniaków i obrona życia od naturalnego poczęcia będą pielęgnowane i już nie zobaczą wtedy, że to zdrajcy Polski co sprzedają ich ojczyznę Wallstreet za bezcen i popierają banderowskich bandziorów, których poprzednicy sadystycznie mordowali ich rodaków czy może nawet przodków na Wołyniu. Wystarczy rzucić slogan i katolików kupią te hasła i obudzą się w swojej fatimskiej narkotykowej euforii na zjeździe, kiedy będzie już za późno... i katolicki PiS zostawi Polskę na lodzie. Katolicka naiwność jest porażająca. Agentura Izraela w Polsce działa jak widać bardzo skutecznie i indoktrynacja przynosi pożądane skutki. Zaślepienie ludzi wyznających tzw. religie abrahamowe odbiera im zdolność jakiegokolwiek samodzielnego i racjonalnego myślenia co ułatwia kontrolę społeczeństwa. Ogłupienie ludzi popierających PiS jest po prostu przerażające.

    • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz#stanislav#Neonowicz

     Popieraj więc sobie Beliala, Izydę i Ozyrysa, wierz w co chcesz. Nic mi do tego, ale od katolików i naszej religii się po prostu odklej. My chcemy żyć z Bogiem i ufamy Mu . Proste czy za trudne dla wojującego ateisty?

   • Stop propagandzie Pch24 i podobnych#Neonowicz#stanislav

    o proszę , kolejny ortodoksyjny bezbożnik

 • Sprawiedliwi uchodzą z Sodomy i Gomory

  Uczestniczący w obradach Szanghajskiej Organizacji Współpracy w Samarkandzie prezydent Xi Jinping,
  (od czasu pandemii po raz pierwszy uczestniczący osobiście co świadczy o randze imprezy),wezwał wszystkich uczestników do wspólnej walki z "kolorowymi rewolucjami"

  Prezydent Putin zaproponował by przy Szanghajskiej Organizacji Współpracy stworzyć asocjację sportowych organizacji.

  Te a także inne sygnały świadczą że "wychodźcy z Sodomy i Gomory budują nowe struktury nowego świata.Szczęść im Boże.

 • Nie wiem co na to Matka Boska

  ale ze świeckiej perspektywy będzie to wyglądało tak: